תפריט סגור

גוג ומגוג והפדגוג

בוקר. התעוררתי מוקדם. השעה שמונה של יום שבת עכשיו, ואני יוצא אל המרפסת. כיוונה השמש את קרניה אליה וזרחה. ויטמין די רבותי. בלעדיו אין ביכולתי לשרוד. 

ואלו הם חוקי הטבע. אחת לארבעה וחצי דורות פורצת מגיפה כלל עולמית אשר מכלה את שאריתו של הדור אשר הנהיג ביד רמה את כלל המהלכים על פני האדמה. מנהיגים טובים לכל הדעות, אין על כך כל חולק. זה ממש לא קל לשלוט בעדר של שוטים מרדנים אינדיבידואליסטים, הלא הם בני האדם. על אחת וכמה בתוך מה שמתיימר לכנות את עצמו, דמוקרטיה. 

זה חוק שנכתב בבג"צ של הטבע, והוא מכוון כעת ישירות אל דור בני הבייבי בומרס. דור שני לדורם של ניצולי השואה. 

אלה הם אותם אנשים ששולחים כעת את הצעירים, שוטרים וחיילים, על מנת להלחם באפידמיה אשר הדרך היחידה להלחם בה היא כזאת: חיזוק מערכות החיסון בגופו של כל תושב – ויטמין די, ויטמין בי ווטמין סי, הכרחיים עד מאוד. ובצידם ישנם מינראלים וגזים החיוניים לאדם גם. 

חמצן ומים נקיים יותר מכל. 

הוראת השעה הראשונה שחייבת הייתה לקרות עוד אתמול היא לעצור את בז"ן. תושבי חיפה זקוקים עכשיו בשעה הזאת לחמצן באופן מלא, על מנת לשקם את מערכות החיסון שלהם משנים של התעללות אכזרית וקשה. 

הוראה שנייה מחוייבת המציאות – בידוד באזורי הכפר של כל מי שחצה את גיל 65. אוויר נקי, תזונה אורגאנית, וצעידות יומיות תוך שמירה על ד' אמות של 2 מטר זה מזה. עם מעט שמש. החזקים ישרדו. ללא ספק. כן, יהיו קורבנות. יש כאלה בכל חורף מצוי, והשנה הוא מתארך במיוחד. ליבי ליבי עם כל המשפחות. 

הוראה שלישית שניתן היה לבצע כבר לפני שבוע, ולא הייתה עולה למדינה אפילו שקל אחד – המלצה לכלל התושבים לצרוך באופן מדוד ומבוקר את המנה היומית המומלצת על ידי שירותי הבריאות של ויטמין בי וויטמין סי, ולשהות כרבע שעה בשמש (והנה יצאה לה השמש הבוקר, תודה לאל). 2 לימונים ביום די בהם בכדי לספק את הויטמין החסר. ויטמין בי הוא תוסף שנוצר במעבדות, היות והתיעוש גרם לו להעלם כמעט מן השולחן התזונתי שלנו (כן, גם בבשרים הקיימים) ובטוחני שרמי לוי היה נחלץ בשמחה כדי לספק אותה לתושבים בחצי חינם. 

בוקר, התעוררתי מוקדם לכל הדעות. השעה עכשיו כבר 9 ורבע, כיוונה השמש את קרניה וזרחה לעברי. ולא, זה לא מפני שהשמש זורחת לי מהXXX – זה פשוט משהו שהיא עושה קבוע כל בוקר, ואיש לא יוכל לעצור אותה, גם לא השב"כ. 

בוקר, התעוררתי מוקדם, עדיין לא מאוחר מדי לעצור את המגיפה הארורה. ומי שמבין, יודע. 

TROY

troy@troy.co.il